© 2017 by İlbey Davet & Organizasyon

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google+ Social Icon

0541 429 44 34

0541 967 44 34

Kazım Karabekir Mahallesi, Ozan Caddesi No:4/A Ümraniye/İstanbul

August 29, 2018

Please reload

Son Paylaşımlar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Tanıtılan Yazılar

Masa Kiralama ve Bistro Masa Kiralama

November 3, 2017

MASA KİRALAMA

Fuar, doğum günü partileri, konferanslar, piknikler ya da akla gelen her yerde masa kiralama hizmeti alınabilir. Farklı çeşitleri olan masalar, kullanım alanları ve diğer beklentilere göre firmamızdan uygun koşullarda temin edilebilir. Kurumsal olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız sadece masa değil sandalye, koltuk, sehpa gibi ürünlerde de size yardımcı olacaktır. Tecrübeli ekibiyle firmamız yapılan organizasyondan en iyi sonucu almanızı sağlar.

 

Masa Kiralama

Birtakım prensiplerden ödün vermeden müşteri memnuniyeti kapsamında faaliyetlerini sürdüren firmamız masa kiralama alanında fark yaratan işlemlere sahiptir. Kiralama öncesinde iç ve dış mekân ayrımı gibi konulara özen gösterilmelidir. Ayrıca kullanım alanı uygunluğu bakımından da bir değerlendirme yapılması önemlidir. Firma yetkililerimiz ve personelle birlikte tüm süreçte başarılı sonuçlar alınacaktır.

 

Bistro Masa Kiralama

Firmamızdan bistro masa kiralama hizmetlerini farklı renk ve model seçimiyle temin edebilirsiniz.  Dekoratif açıdan bistro masalar son derece kullanışlıdır ve bunlardan hangisini kiralamak istediğinize karar verirken genel görünme uyum sağlamasına da önem vermek gerekir. Tek ayaklı kullanılan bu ürünler az yer kaplaması ve mekâna daha çok kişinin katılımı için idealdir. Bu nedenle bar gibi yerlerde sıkça kullanılır. Bazen de geçici olarak konser alanı olarak kullanılması planlanan mekânlarda bunlardan yararlanılabilir.  Bir bar içinde bu masaların yerleşimi düşünülürse fazladan gelecek kişilere de yer açılmasını sağlar. Bar masası kiralama talepleri ile de firmamıza başvuru yapabilir ve sonuç alabilirsiniz.  Bu tür masalar yuvarlak görünümü ve uzunluk açısından çeşitleriyle ideal çözümler geliştirir. Ayrıca konferans ve kokteyl alanlarında da bu ürünlerden yararlanılabilir. Konferansa girmeden önce beklemesi gereken kişiler kokteyl masası kiralama hizmeti ile memnun kalacaktır. Bu masalar, ev sahipleri açısından önemli ağırlama malzemeleridir. Gelen misafirlerin iyi izlenime kapılması açısından önemlidir.

 

Kiralık Masa

Hazırlık dönemi, kiralık masa işlem sürecinde en önemli aşamadır. Bunun nedeni sağlıklı bir süreç olması ve beklenmedik sonuçlar alınmamasıdır. Müşterilerimizin talepleri, masaların kullanılacağı alan özellikleri, kritik önem taşır. Eğer masa türü, sayısı ve mekân arasında uyumsuzluklar varsa bu kötü bir organizasyon anlamına gelebilir. Örneğin kokteyllerde kullanılan masaların dışarıya uygun plastik masalardan oluşması gibi… Ayrıca gün sayısı da sıkıntı yaşanmaması bakımından önemlidir. Bir fuara katılacak olan firma, 3 gün için kiralama yapıyor, ancak fuarın sonradan 4 gün olduğunu öğreniyorsa son dakikada panikle hareket edecektir ve sürecin olumsuz etkilenmemesine neden olabilir. Bu da tanıtımda pürüz yaratır. Örneğin son gün gelmeden toparlanmak gibi… Diğer bir uyumsuzluk örneği de ahşap ve ıslanmaya karşı dayanıksız malzemelerin açık hava organizasyonlarında kullanılması yine ürün zararına neden olur.

 

Banket Masa Kiralama 

Sistemli şekilde süreci devam ettiren firmamızdan banket masa kiralama  işlemleri için talepte bulunabilirsiniz. Banket masalar kendi içinde eklemli, yuvarlak, kare gibi çeşitleri olan masa türleridir. Son derece kullanışlı olması bu malzemelerin sıkça tercih edilmesini sağlar.

Düğün alanlarında büyük yuvarlak masa kiralama işlemleri için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Düğün masalarında süslemeler önemlidir ve kalabalık kişilerin tek bir masa etrafında toplanması hedeflenir. Siz de bu masalar için firmamızdan yardım alabilirsiniz

En dayanıklı masa türlerinden plastik masalara birkaç adımda firmamızdan ulaşabilirsiniz. Genellikle açık havada yapılan kalabalık organizasyonda plastik masa kiralama hizmetine sıkça başvurulur. Ayrıca bu masalardan dikdörtgen masa kiralama hizmetini de ayrıca alabilirsiniz.

 

Sehpa Kiralama

İstanbul merkezli olarak faaliyetleri devam eden firmamız, sehpa kiralama taleplerinizde de size yardımcı olacaktır. İletişim bilgilerimize ulaştıktan sonra fiyat konusunda da anlaşma yaparak hizmet almaya başlayabilirsiniz.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Arşiv
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square