© 2017 by İlbey Davet & Organizasyon

 • Facebook Social Icon
 • LinkedIn Social Icon
 • Google+ Social Icon

0541 429 44 34

0541 967 44 34

Kazım Karabekir Mahallesi, Ozan Caddesi No:4/A Ümraniye/İstanbul

August 29, 2018

Please reload

Son Paylaşımlar

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Tanıtılan Yazılar

Kiralık Sandalye

August 29, 2018

Kiralık Sandalye 

Konusunda  uzman ekibimizle yıllardır sandalye kiralama hizmeti veriyoruz. Ürün stoğumuz ve bütçenize uygunluk beklentileri karşılayacak türdedir.

 

Napolyon Sandalye Kiralama

Özel davetleriniz için napolyon sandalye kiralama  hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Toplantılarda, lüks davetiyelerde, düğün ve nikah organizasyonlarında  napolyon sandalyeler dekoratif özellikleri ile ideal görsel yaratacaktır.  Napolyon sandalye  türleri, yaslanma bölümü aralıklı ve işleme detayları olan göze hitap eden ürünlerdir.  Uygun fiyatlarla bu sandalyelerden dilediğiniz kadar kiralama talep edebilirsiniz.  Nakliye hizmetleri de firmamız tarafından ücretsiz şekilde tamamlanmaktad

 

Deri Sandalye Modelleri

Deri sandalyeller dik görüntüsü ve diğerlerine göre daha uzun yapısı ile oturma alanlarını daha gösterişli hale getirebiliyor.  Deri görüntü özellikle iş toplantılarının yapıldığı alanlarda bir hayli  iyi sonuç verebiliyor. Düz görünümlü yüksek arka bölümlü  sandalyeler  dilediğiniz miktarda firmamız tarafından temin edilebiliyor. Bu ürünler, görüntülerin aksine hafif tasarım olması nedeniyle kolayca taşınabiliyor ve  organizasyon alanında yerleşim ayarlaması ypılabiliyor.  Ev sahiplerinin işini kolaylaştıran türden bu ürünler ekonomik açıdan da epey faydalı. Ürünlerimiz, kiralamaya verilmeden önce ve kiralama sonrasında  düzenli olarak temizlenmektedir. Sterilizasyon açısından da titiz şekilde işlem görmektedir.  Ayrıca bekletildiği alan da aynı şekilde temizdir.

 

Gold Tiffany Sandalye 

Kiralık sandalye türleri arasında en  çok tercih edilen sandalyelerden biri gold tiffany modellerdir.  Altın sarısı renk görünümlü bu sandalyeler düğünlerde süslemeli şekilde misafirlerinizi ağırlamanızı sağlar.  Tüller, çiçekler ya da kurdelelerle  masalarla kombin olacak şekilde süsleme yapabillirsiniz.  Görsel açıdan dekorasyona katkısı büyüktür. Ayrıca minder gibi ürünlerle de kullanılabilir. Bu sandalyeler  ortamın istediğiniz gibi olması için ideal ürünlerdir.

Sandalye Kiralamadan Önce Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Sandalye kiralama hizmeti almadan önce  bazı detaylara dikkat ederek taleplerinizi iletmeniz önemlidir. Çünkü sonrasında zaman kaybı olmaması, kurumsal olarak da iyi izlenim gibi detaylar açısından kritik durumlar vardır.

 

 • Sandalye kiralamadan önce tahmini misafir sayınızı netleştirmeniz ve olasılıkları da düşünerek hareket etmeniz gerekir.  Yani kaç kişi daha fazla olabiliri düşünebilirsiniz. Az kişi olması sorun çıkarmazken çok kişi olması sorun yaratabilir.

 • Ekonomik açıdan bütçenizi ayarlayarak taleplerinizi iletmeniz önemlidir.Sandalye kiralamada plansız bütçe olması ciddi sıkıntılar olabilir.

 • Oturma alanlarının  hangi organizasyona göre ayarlanacağı önemlidir. Örneğin  işle ilgili bir kalabalık toplantı için arkası tüllü tiffany sandalyeler ortama uygun olmayacaktır. Resmi toplantılarda sadelik genelde ön planda olur. Düğün gibi yerlerde ise  süslemeler daha çok beklenebilir.

 • Masa ve diğer ortam detaylarına uyuma bakılmalıdır.  Örneğin masaların rengi, duvar rengi gibi özelliklere göre  daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Tiffany sandalyeleri masalardaki süslemelerle kombin edebilirsiniz.

   

   

Sözleşme  Neden Önemli

Kiralık sandalye  işlemlerinde sözleşme son derece önemlidir.  Bunun nedeni, karşılıklı çıkarların korunmasıdır.  Müşterilerimizin kiralama süresi boyunca  dikkat etmesi gerekenler, fiyatlandırma ve diğer şartları okuması önerilir. Ekibimiz genel bilgileri de size verecektir.

 


 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Please reload

Arşiv
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square